کاربرد اسکوترها

شاید هر وقت یک نفر را بر روی اسکوتر ببینیم از خود بپرسیم که اسکوتر چه جنبه های مصرفی دارد .آیا اسکوتر فقط برای تفریح و سرگرمی است شاید بهتر نیست به این دستگاه به شکل جدی تری نگاه کنیم و آنها را در رفت و آمد های کاری خود در نظر بگیریم .اما کشور های دیگر این کار را کرده اند .برای این که به این دستگاه هویت ببخشند و آن را فراتر از یک اسباب بازی را نگاه کرد .
کشور چین آنرا در اختیار پلیس های خود قرار داد تا از آن در رفت و آمد های شهری استفاده کند البته از نوع دسته دار(segway)استفاده شده.

اسکوترها میتوانند در مکان های عمومی نیز بکار بروند مانند مترو.مامورین مترو برای سرکشی سریع از این اسکوتر ها برای رفت و آمد خود استفاده میکنند .در سال ۲۰۰۵ با توجه به دستور جورج بوش- رئیس جمهور امریکا- برای ارتقا امنیت از اسکوترهای برقی در ایستگاه‌های مترو استفاده شد.

اسکوتر ها مصارف زیادب دارند .میتوان آنها را در جاهای گوناگون استفاده کرد ممکن است در آینده ما با اسکوتر ها فروشگا های بزرگ را پیمایش کنیم و زود تر خرید های خود را انجام دهیم یا فردی که در یک کارخانه کار میکند آن را برای سرکشی به تمام جاهای کارخانه استفاده کند . بهترین استفاده ها را میشود از اسکوتر کرد فقط باید از توانایی این دستگاهای مکاترونیکی با خبر بود .