عملکرد اسکوترها

همان طور که میدانیم اسکوترها با برق کار میکنند و نیروی محرکه خود را از باتری میگیرند .در این بخش عملکرد اسکوترها را یاد میگیریم و میفهمیم که چطور انرژی الکتریکی در باتری اسکوتر ها طی فرایندی چرخ های پر قدرت یک اسمارت بالانس رو میچرخاند .
کار از آنجا شروع میشود که در باتری اسکوتر ها 42 ولت برق ذخبره شده است این ولتاژ مستقیما به برد اصلی اسکوتر انتقال پیدا میکند و در مدار تغذیه تقسیم ولتاژ میشود و ولتاژ 12 ولت به برد های ژیروسکوپ که قسمت مهم اسکوتر است میرود .

در ببرد اصلی قطعاتی به نام (ماسفت) وجود دارند.ماسفت ها وظیفه تقویت ولتاژ و آمپر را دارند و برای هر چرخ ماسفت های جداگانه وجود داند.
حال ما ولتاژ چرخ ها داریم .اما باید این قدرت را مهار کرد وظیفه مهار کردن این نیرو توسط برد ها ژیروسکوپ انجام میگیرد . ای بردها که در صفحات دیگر نشان دادیم میزان فشار پدال حرکت را لحضه ای و عانی به cpuمیدهند و پرداژشگر تعین میکند که چه میزان ولتاژ و آمپر را به چرخ ها بدهد .
همان طور که میدانیم اسکوتر ها وسایل نقلیه برقی هستند در این صورت اگر جایی از برد اسکوتر آسیب ببیند اسکوتر از حرکت باز می ایستد و اسکوتر با آلارم چراغ قرمز چشمک زن اخطار خرابی دستگاه را میدهد .در این مواقع شما باید اسکوتر را به تعمیر گاه برده و اسکوتر خود را تعمیر کنید
اگر اسکوتر شما مشکلی پیدا کرد تیم مجرب ما میتوانند در کمترین زمان مشکل شمارا برطرف کنند.زیرا این مرکز از بدو ورود اسکوتر ها به بازار ایران در زمینه تعمیرات اسکوتر فعالیت دارد.
امیدوارم این بخش تواسته باشد اطلاعات شمارا در زمینه شناخت اسکوتر بالا برده باشد