سوالات متداول در مورد اسکوتر ها

0 تفاوت اسکوتر های مشابه در بازار چیست؟ اسکوتر های موجود در بازار بنا به نوع باتری و کیفیت ساخت آن به درجه های 1و2و3 رتبه بندی میشوند.معیار متقاضیان خرید این دستگاه صرفا نباید قیمت این محصول باشد و سایر ویژگی که شاید دستگاه نسبت به مدل های مشابه خود داشته باشد نادیده گرفته شود. ویژگی هایی از قبیل گارانتی برای تعمیرات دستگاه نوع باتری و اصالت آن و…

0 گارانتی را میتوان از محلی غیر از محل خریداری محصول تهیه کرد؟ گارانتی محصولات ورزشی مخصوصا اسکوتر هوشمند باید از همان محل خرید دستگاه دریافت گردد تا از لحاظ کیفی این اطمینان به مشتری داده شود که کالای خریداری شده مورد تایید است ودر صورت بروز هر گونه مشکل میتوانند به فروشگاه محل خرید خود با اطمینان خاطر مراجعه کنند.

0 دستگاه اسکوتر محدودیت سنی خاصی برای استفاده دارد؟ این دستگاه محدویت سنی خاصی ندارد از 20 سال تا 40 سال به راحتی میتوانند از این دستگاه استفاده کنند. برای استفاده نوجوانان وافراد زیر 20سال هم باید هنگام خرید به مدل نوع خرید دستگاه توجه کرد که متناسب سن آنها باشد تا به آنها آسیبی نرسد .


0 از اسکوتر در چه مکان هایی و در چه مواردی میتوان استفاده کرد؟ اسکوتر وسیله ای ورزشی تفریحی ست و همان طور که از اسم آن پیداست میتوان به عنوان ورزش از آن استفاده کرد در تمام پارک ها.. معابر یا حتی به عنوان وسیله نقلیه ای سازگار با محیط زیست برای حمل ونقل خود به جای ماشین های دودزا وآلوده کننده محیط زیست. تنها ایرادی که میتوان به این وسیله راحت گرفت مشکل سنگینی وجابه جایی آن است که به دلیل داشتن وزنی معادل 12 کیلوگرم حمل ونقل آن با سختی همراه است.

0 اسکوتر در تمام سطوح قابل استفاده است؟ این دستگاه در تمامی سطوح صاف وهموار قابل استفاده است .بعضی از مدل های جدید اسکوتر به نام اسمارت بالانس که اخیرا وارد بازار شده است قابلیت استفاده در سطوح شیب دار و ناهوار را هم دارد که البته به میزان توانایی شخص استفاده کننده از دستگاه بستگی دارد تا بتواند تعادل خود را در سطوح مختلف حفظ کند.

0 برای راه اندازی و شروع به کار دستگاه احتیاج به آمدن شخص متخصصی هست؟ خیر استفاده از دستگاه اسکوتر به سادگی و توسط خود کاربر صورت میگیرد و مدت زمان زیادی هم طول نمی کشد زمانی شاید کمتر 10دقیقه که با مطالعه دفترچه راهنمای دستگاه به راحتی قابل استفاده است .


——————————————————————————————————————————————————————————————————————-
آریا الکترونیک توفیقی
تعمیر انواع اسکوتر های شارژی هوشمند
09190421120 – 66572977