برترین اسکوتر ها

اسکوتر ها عموما وسایل تفریح و فراغت محسوب میشوند اما گاها این وسایل با محاسبه کیفیت ساخت و تولید به رده بندی های مختلف نیز تبدیل میشوند.اسکوترهای هوشمند نیز دارای ابعاد و شکل های متفاوتی هستند که در بازار های جهانی به فروش میرسند.اسکوتر های بر اساس نوع ساخت قیمت گداری میشوند و عمدتا اسکوتر های دارای دسته نگهدارنده (سگوی) اسکوتر های گرانتری هستند.
در این بخش به اسکوتر های پیشرفته و مدرن نگاهی میاندازیم

اسکوتر Jetson V8 Hoverboard

این هاوربرد پرقدرت به نام Jetson شامل دو موتور صد وات است که شما در آن میتوانید به سرعت و به راحتی استفاده کنید. از ویژگی های آن سه حالت سرعت های مختلف که به شما اجازه سفر در سرعت های مختلف بسته به تنظیمات شما و جایی که شما سوار میشوید دارد.

یکی از بهترین چیزها در مورد این هاوربرد لاستیک آن است. نرم و راحت تعادل خود همراه با لاستیک هشت نقطه و پنج اینچی تمام زمین. این لاستیک با دوام این به این معنی است که شما می توانید هاوربرد تقریبا در هر نقطه بدون نگرانی در مورد آسیب رساندن به آن سوار شوید. به عنوان پاداش اضافه، این هاوربرد شامل قابلیت اتصال گوشی های هوشمند. شما می توانید سرعت خود را با استفاده از یک برنامه دانلود کنترل و پخش موسیقی از طریق بلندگوهای ساخته شده در آن با استفاده از یک اتصال بلوتوث میباشد .

اسکوترSegway x2 SE

این اسکوتر 55 کیلویی با چرخ های 26.5 اینچی میتواند تا وزن 120 کیلو گرم را حمل کند و سرعتش 20 کیلو متر بر ساعت میباشد
این اسکوتر بیشتر مصارف صنعتی دارد و میتواند در جاهای خاکی به راحتی تردد کند.عاج لاستیک این اسکوتر ها دوام بالایی دارد و در پستی های نا هموار خیلی با دوام است میتوان این اسکوتر را در کارگاه های ساختمانی نیز استفاده کرد و خیلی راحت از عهده زمین خاکی بر می آید